Ugrás a tartalomra

SZÁLLODAI RECEPCIÓS (NAPPALI, VAGY DÉLUTÁNOS / ÉJSZAKÁS)

Veszprémi négycsillagos szállodánk, a Betekints Wellness és Konferencia Hotel**** csapatába keressük új recepciós kollégánkat nappali, vagy éjszakás műszakban.

Főbb feladatok, munkák:

  • vendégek fogadása, vendégekkel való kapcsolattartás
  • beérkező telefonhívások, e-mailek, foglalások, visszaigazolások kezelése
  • felmerülő problémák kezelése
  • a vendégek fizettetésével kapcsolatos feladatok elvégzése
  • éjszakás műszak esetében kézi terhelések elvégzése, számlák és másnapi érkezések előkészítése, egyéb night audit feladatok

Olyan munkatárs jelentkezését várjuk, aki

  • jól beszél angolul
  • gyakorlott számítógép-használat, Office programok ismerete van
  • jó a problémamegoldó képessége
  • kedves, mosolygós személyiség
  • kiváló élő, szóbeli kommunikációs készséggel rendelkezik
  • képes egyidőben többfelé figyelni
  • igényes magára és a környezetére
  • képes az önálló gondolkodásra és munkavégzésre
  • előny: Veszprémben vagy annak 25 km-es körzetében lakik

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • éves állás
  • megbízható munkáltatói háttér
  • versenyképes jövedelem
  • napi egyszeri meleg étkezés

Szállást biztosítani nem tudunk

Kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem" gombra kattintva. Jelentkezésében jelölje meg, hogy nappali, vagy délutános / éjszakás műszakra szeretne pályázni.

Veszprém
Veszprém
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Frissítés dátuma: 11.10.2024

Állás megosztása