Ugrás a tartalomra

Ügyfél-koordinátor

Hallókészülék forgalmazással foglalkozó cég budapesti (budai oldal) szaküzleteibe (több üzletbe)

munkatársat keres, 8 órás munkakörbe.

Feladatok:

  • Beérkező ügyfelek üdvözlése, fogadása, koordinálása, valamint informálása a vizsgálatokkal kapcsolatban
  • Átfogó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Ügyféligények feldolgozása telefonon és/vagy személyesen
  • Időpont egyeztetés és rögzítés
  • Fizetési tranzakciók lebonyolítása, pénzkezelés
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a vállalat munkatársaival

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Szakmai gyakorlat a személyes és a telefonos ügyfél kommunikációban
  • Ügyfélorientált gondolkodás és munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes alapismeretek
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Kiváló kommunikációs-és szervező képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Pozitív, nyitott személyiség, sikerorientáltság
  • Proaktivitás és terhelhetőség
  • Igényes megjelenés, mosolygós természet

Amit kínálunk:

  • Biztos vállalati háttér, dinamikusan fejlődő szervezet
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Igényes munkahelyi körülmények

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Budapest
Pest
Teljes munkaidős
1-2 év tapasztalat
Középiskola

Frissítés dátuma: 13.09.2024

Állás megosztása