Szereted a pörgést és a változatos feladatokat? Szeretsz csapatban dolgozni? Akkor nálunk a helyed! Talpraesett szállítmányozó kollégákat keresünk a közúti és a tengeri osztályunkra.

Ami mellettünk szól:

  • a szakmában nevet szereztünk az elmúlt 35 évben
  • munkatársaink hosszú évek óta dolgoznak nálunk
  • jó hangulatú közös programok, kirándulások vannak
  • juttatási csomagunk kiemelkedő

Feladatok, melyekben számítunk Rád:

  • nemzetközi közúti szállítmányozás vagy tengerentúli szállítmányozás ügyintézése
  • kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal
  • fuvarmegbízások precíz, költséghatékony teljesítése
  • szállítások nyomon követése, teljes körű adminisztrációja
  • díjkalkulációk készítése

Legyél birtokában az alábbiaknak:

  • szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
  • folyékony angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • jó kommunikációs- és szervezőkészség
  • felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • hosszú távú együttműködésben gondolkodj, mi is hosszú távon tervezünk veled

Előnyben vagy, ha van:

  • szakmában való jártasság, igazolható munkatapasztalat, jellemzően közúti FTL és/vagy LTL vagy tengeri szállítások tekintetében
  • további idegennyelv-ismeret

      Ajánlatunk:

      • heti 40 órás, bejelentett munkaviszony általános munkarendben
      • a betöltött pozíciónak megfelelő fizetés, juttatási csomag
      • hosszú távú, stabil munkahely
      • kulturált munkakörülmények
      • munka-magánélet egyensúlyát tiszteletben tartjuk
      • fejlődési lehetőség

      NEMZETKÖZI KÖZÚTI FUVARSZERVEZŐ ÉS TENGERI SZÁLLÍTMÁNYOZÓ

      Budapest
      Pest
      Teljes munkaidős
      1-2 év tapasztalat
      Középiskola
      Főiskolai végzettség

      Frissítés dátuma: 06.09.2024

      Állás megosztása