Ugrás a tartalomra

Konszolidációs számviteli munkatárs

A Magyar Lapterjesztő ZRt. országos lefedettséggel rendelkező, lapterjesztő vállalat, IX. kerületi budapesti központjában működő Pénzügyi Igazgatósága keres

Konszolidációs Számviteli Munkatársat

Ön az ideális jelölt, amennyiben:

  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezik pénzügyi/számviteli területen
  • Mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezik
  • SAP pénzügyi számviteli moduljának ismerete (FI, CO)
  • Kiválóan ismeri az MS Excel programot (pivot, függvények), a Word és PowerPoint programokat felhasználói szinten kezeli
  • Gyakorlott széleskörű számviteli feladatok megoldásában
  • Képes rendszerszinten gondolkodni, felelősen és határidőre végzi a munkáját

Előnyt jelent:

  • Szakmai tapasztalat konszolidációs, riporting területen
  • IFRS ismeretek
  • Big4 tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Főbb feladatok:

  • Havi belső jelentések elkészítéséhez szükséges konszolidációs feladatok elvégzése (egyeztetések készítése az anyavállalat és leányvállalatok között, főkönyvi könyvelések, rendező tételek)
  • A havi riporting ( konszolidációs ) csomag összeállítása IFRS elvek alapján
  • Éves beszámolók készítése
  • Közreműködés a vállalat pénzügyi tervezési folyamataiban
  • Főkönyvi könyvelésben, számviteli évzárlatban és könyvvizsgálatban történő részvétel
  • Fejlesztési igények megfogalmazása riporting területen

Mit adunk ezért cserébe?

  • Megbízható vállalati hátteret
  • Munka és a magánélet egyensúlyának biztosítását, heti részleges home office lehetőség
  • Versenyképes bérezési rendszert
  • Béren kívüli juttatást Szép kártyára
  • Korszerű munkavégzési eszközöket: mobiltelefon, laptop
  • Utazási támogatást
  • Kockázati élet – és balesetbiztosítás
  • Folyamatos szakmai támogatás, változatos feladatok és rendszeres képzési lehetőségek
  • Ingyenes buszjárat az Ecseri úti metrómegállótól a munkavégzés helyére
  • Nyugodt munkavégzési környezet: a telephelyen étterem is található, mely friss napi kínálattal szolgálja kényelmünket, udvarunk rendben tartott zöld, fás terület
  • Céges rendezvények, kirándulások

Várjuk jelentkezését, melyet rövid szakmai önéletrajz formájában, fizetési igény valamint „Konszolidációs Számviteli Munkatársat” munkakör megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva szíveskedjen elküldeni!

Budapest
Pest
Teljes munkaidős, Home office / Hibrid
1-2 év tapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 28.06.2024

Állás megosztása