Ugrás a tartalomra
header

CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

A Vision Care Business Group területén belül működő HR csapatunk erősítése érdekében

HR koordinátor

munkatársat keresünk mátészalkai telephelyünkre az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Részvétel a toborzás-kiválasztásban, belső rotációkban:
    • Előszűrés, személyes interjúk szervezése, aktív részvétel a megfelelő jelöltek kiválasztásában
    • Ügyintézés, adminisztráció, kapcsolattartás (társosztályokkal, munkaerő közvetítőkkel)
  • Aktív részvétel a belépési- és kilépési folyamat operatív és adminisztratív feladataiban:
    • Személyzeti dokumentumok készítése, kezelése személyes adatok nyilvántartása
    • Új munkavállalók szervezetbe illesztésének támogatása
  • A Carl Zeiss Vision Hungary Kft. képviselése állásbörzéken
  • HR riportok, kimutatások (heti, havi, adhoc) készítése
  • Együttműködés és kapcsolattartás külső- és belső szervezetekkel, társosztályokkal

Elvárások

  •  Felsőfokú gazdasági végzettség (HR diploma előnyt jelent)
  •  Minimum 3 éves HR területen szerzett tapasztalat (gyártó környezetben előnyt jelent)
  •  Munka Törvénykönyv előírásainak ismerete
  •  Microsoft Office programok (Word, Excel, Outlook, PPT) felhasználói szintű ismerete
  •  Aktív, kommunikációs szintű ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Önállóság, nagyfokú terhelhetőség, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség, támogató attitűd, rugalmasság
  • Együtt gondolkodási készség, hatékony csapatmunkára való képesség

Amit ajánlunk:

  • Stabil hátterű munkáltató, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás, kötetlen munkarendben
  • Versenyképes jövedelem, havi bónusz, béren kívüli juttatások Cafeteriában
  • Városi Uszoda használat támogatása, csapatépítő rendezvények, vállalati futó- és futball csapat
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Dinamikus, motivált, támogató csapat és vállalati légkör, nemzetközi munkatársi kapcsolatok

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy jelentkezzen online. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol nyelven!

Humánpolitikai Osztály

4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

web: www.zeiss.com

Mátészalka, 4700 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Teljes munkaidős
3 -5 év tapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 11.09.2024

Állás megosztása