Ugrás a tartalomra

Direkt értékesítési menedzser

A MEDIAWORKS HUNGARY ZRT.

A Mediaworks Hungary Zrt. direkt értékesítési menedzsert keres budapesti csapatába, teljes munkaidőben!

FELADATOK

  • Potenciális új ügyfelek akvirálása, velük való kapcsolattartás, hirdetési lehetőségek, felületek bemutatása.
  • reklámügynökségekkel és direkt hirdető partnerekkel való aktív kapcsolattartás
  •  hirdetési megoldások értékesítése, testreszabott ajánlatok készítése
  •  az ügynökségek és a hirdetők támogatása a kampányaik lebonyolításában

FŐBB ELVÁRÁSOK

  • középfokú végzettség
  • minimum 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • jártasság ügyfélkezelésben és problémamegoldásban
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes bruttó alapfizetés és jutalék
  • Képzési lehetőségek az inspiráló kihívások mellett
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős jogviszony
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Változatos, önállóságot igénylő feladatok, új kihívások
  • Kiváló munkakörülmények

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Online, print, rendezvény értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Aktív ügyfélkör
  • Digitális médiapiac ismerete

Jelentkezés: Kérjük, hogy önéletrajzodat bruttó fizetési igényed megjelölésével, motivációs levél kíséretében a "Jelentkezem" gombra kattintva küld el.

A tárgy mezőben tüntesd fel: Direkt hirdetési értékesítő - jelentkezés.

Budapest
Pest
Teljes munkaidős
1-2 év tapasztalat
Középiskola

Frissítés dátuma: 13.09.2024

Állás megosztása