Ugrás a tartalomra

Beszerzési asszisztens

A kis- és nagykereskedelmi tevékenységet folytató, dinamikusan fejlődő Optimit Hungária Kft. által meghirdetett pozíció:

Főbb feladatok, munkák:

  • A beszerzési vezető és a termékmenedzserek munkájának támogatása, a beszerzések előkészítésével
  • Részvétel a telephelyi készletgazdálkodásban
  • Nyitott rendelések kezelése, egyeztetése a szállítóval, angol nyelven is
  • Árubevételezés
  • Belföldi beszerzések lebonyolítása
  • CMR-ek, szállítási dokumentációk intézése
  • Szállítói visszaigazolások ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú logisztikai vagy közgazdasági végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Excel magabiztos ismerete
  • Műszaki, kereskedelmi beállítottság
  • Dinamikus személyiség
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Precíz, gondos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Cafeteria
  • Kiváló munkatársak
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívásokat adó, változatos feladatkör
  • Stabilitás
  • A munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:

Derecske, Köztársaság út 16-18.

A www.optimit.hu oldalon hasznos információkhoz juthat cégünkről és a forgalmazott termékeinkről

Derecske, 4130 Magyarország
Hajdú-Bihar
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Frissítés dátuma: 17.09.2024

Állás megosztása