Ugrás a tartalomra

ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS

HABI Kft. több mint 30 éves mezőgazdasági tapasztalattal és hagyománnyal rendelkező, stabil, jövőbemutató, megbízható, vevőorientált vállalat.
A vásárlói igényeknek megfelelve 1600 m2-es, 18.000 új tárhellyel rendelkező raktárral bővült telephelyünk, mellyel szükségessé vált több, mint 140 fős csapatunk létszámának növelése, minden részlegen.

Jelenleg kiskunhalasi, központi telephelyünkre
pozícióba keressük új csapattársunkat.

Főbb feladatok

  •  az ügyvezető igazgató munkájának támogatása, napirendjének szervezése
  • értekezletek, találkozók, tárgyalások és céges rendezvények támogatása
  • határidős feladatok végrehajtásának felügyelete
  • dokumentációk összeállítása döntéselőkészítésre
  • általános irodavezetői feladatok ellátása, irodatechnikai eszközök kezelése

Szakmai elvárás

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • kitűnő kommunikációs készség
  • kiváló szervezőkészség, rendszerszemlélet
  • határozott, energikus együttműködő személyiség
  • magasszintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • angol nyelvű levelezés és beszéd
  • HR-es beállítottság és tapasztalat

Amit kínálunk

  • kiemelt bérezés
  • hosszútávú munkalehetőség
  • 8 órás határozatlan idejű bejelentett jogviszony
  • cafeteria, útiköltség támogatás
  •  korszerű munkaeszközök
  •  családias, összetartó munkakörnyezet

Kiskunhalas, 6400 Magyarország
Bács-Kiskun
Teljes munkaidős
Legalább 5 év tapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 11.09.2024

Állás megosztása