Ugrás a tartalomra

Telefonközpont munkatárs

A belváros szívében található nemzetközi, prémium szolgáltatásokat nyújtó

Corinthia Budapest szálloda ambiciózus, elkötelezett és motivált munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A bejövő telefonhívások koordinálása
  • A hívások megfelelő tovább kapcsolásának biztosítása az érintett(ek) irányába
  • A felmerülő kérdésekre saját hatáskörön belül történő válaszolás
  • Hozzájárulás a hotel professzionális imázsának fenntartásához
  • A Front Office / Recepció támogatása adminisztrációs feladatokban
  • A hatékony információáramlás elősegítése a maximális vendégélmény érdekében.

Az ideális jelölt:

  • Legalább pár év releváns szakmai tapasztalat
  • Folyékony magyar és angol nyelvtudás szóban és írásban
  • A telefon etikett ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Udvarias, segítőkész, diszkrét és diplomatikus munkavégzés, akár stresszes szituációban is

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés cafetériával
  • Étkezés az személyzeti kantinban műszak alatt
  • Magán egészségbiztosítás
  • Egyenruha mosoda szolgáltatással
  • Nemzetközi Corinthia kedvezmények
  • Munkavállalói elismerési díjak és események
  • Tanulási és fejlődési lehetőségek

A jelentkezéseket szakmai önéletrajz csatolásával várjuk!

CORINTHIA BUDAPEST,

corinthia.com

Budapest
Pest
Teljes munkaidős
1-2 év tapasztalat
Középiskola

Frissítés dátuma: 12.09.2024

Állás megosztása