Ugrás a tartalomra

TAKARÍTÓ HELYETTES

HABI Kft. több mint 30 éves mezőgazdasági tapasztalattal és hagyománnyal rendelkező, stabil, jövőbemutató, megbízható, vevőorientált vállalat.
A vásárlói igényeknek megfelelve 1600 m2-es, 18.000 új tárhellyel rendelkező raktárral bővült telephelyünk, mellyel szükségessé vált több, mint 140 fős csapatunk létszámának növelése, minden részlegen.

Jelenleg kiskunhalasi, központi telephelyünkre
pozícióba keressük új csapattársunkat.

Főbb feladatok

  • a telephelyen lévő irodák, folyosók, tárgyalók, szociális helyiségek napi takarítása
  • irodaépületek közvetlen környezetének rendben tartása
  • időszakos nyílászárók és burkolatok tisztítása
  • takarítási napló és kapcsolódó dokumentumok vezetése

Szükséges

  • takarítói munkakörben szerzett tapasztalat
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű, bejelentett 4  órás jogviszony
  • útiköltség támogatás
  • családias, összetartó munkakörnyezet

Kiskunhalas, 6400 Magyarország
Bács-Kiskun
Részmunkaidős
1-2 év tapasztalat
Általános iskola

Frissítés dátuma: 15.10.2024

Állás megosztása