Ugrás a tartalomra

Raktáros

50 éves megalakulásunk óta fontosnak tartjuk a kiemelkedő szakértelmet, a folyamatos fejlődést, így új elhivatott munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva számára a tudást, valamint a stabilitást. Ha tudsz azonosulni ezzel a szemlélettel, jelentkezz hozzánk - csapatunk új tagját keressük

Raktáros

pozícióba szigetvári telephelyünkre.

Mire számíthatsz nálunk?

  • Fix havi alapbérre.
  • Nappali műszakos munkarendre.
  • Ezen felül teljesítménytől függő plusz jövedelemre.
  • Béren kívüli juttatásokra (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás).
  • Változatos feladatokra és segítőkész kollégákra, akik a betanulásodat segítik.
  • Szigetváron kívüli lakhely esetén bejárás támogatásra.

Feladatok, amelyeket a fentiekért cserébe Rád bíznánk:

  • Mezőgazdasági input anyagok pontos és sérülésmentes átvétele, raktározása, kiadása.
  • Műtrágya zsákoló kezelése.
  • Anyagmozgatás rakodógépekkel (raktáron belül és telephelyen belül a raktárak között).
  • Raktári rend fenntartásának biztosítása.
  • Részvétel az időszakos rovancsolásokban és a leltárazásban.

Munkavégzés helye: Szigetvári telephely

Amennyiben az alábbiak igazak rád, mindenképp add be a jelentkezésed:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Korábban szereztél már tapasztalatot raktározási területen.
  • Rendelkezel érvényes rakodógép kezelő jogosítvánnyal (géptípus: 4511 hidraulikus rakodók, homlokrakodók, forgórakodók, teleszkópos rakodók) és gyakorlatod is van a gépkezelésben.
  • Megbízhatóan, pontosan és következetesen végzed a rád bízott munkát, mivel leltárfelelősséged is lesz.
  • Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni.
  • Kifogástalan erkölcsi bizonyítvány birtokosa vagy.

Ha ezen kívül:

  • van mezőgazdasági áruismereted,
  • növényvédő- és méregraktár kezelői képesítést szereztél,
  • érvényes vezetőüléses targoncavezetői jogosítványod van, melyhez gyakorlat is társul,

akkor Te vagy az ideális jelölt számunkra!

Raktáros

Szigetvár, 7900 Magyarország
Baranya
Teljes munkaidős
1-2 év tapasztalat
Középiskola

Frissítés dátuma: 16.09.2024

Állás megosztása