Ugrás a tartalomra

Nemzetközi kereskedő

Magyar tulajdonú, saját fejlesztésű mezőgazdasági nehézpótkocsik gyártásával foglalkozó vállalatunk termékpaletta bővítés miatt Nemzetközi kereskedő kollégát keres.

 Fémagrotúr Kft.

Mire számíthatsz nálunk?

  • Szakmai fejlődési lehetőségre
  • Hosszútávú munkalehetőségre
  • Versenyképes, fix havi alapbérre
  • Családias közegre és egy jó csapatra, akikre lehet számítani
  • A munkavégzésedhez szükséges eszközök biztosítására (laptop, mobiltelefon, céges autó)
  • Munkábajárás támogatására

A feladataid az alábbiak lennének:

  • Külföldi piackutató tevékenység
  • Cég által forgalmazott termékek bemutatása és értékesítése
  • Határon túli viszonteladókkal, nagykereskedőkkel való kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás
  • Rendszeres külföldi partnerlátogatások
  • A vállalat képviselete nemzetközi eseményeken

Mindenképpen add be a jelentkezésed, ha az alábbiak igazak Rád:

  • Rendelkezel felsőfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudással
  • Rendelkezel 3-5 év releváns szakmai tapasztalattal
  • Felsőfokú végzettséget szereztél (BSc/ MSc/ Osztatlan képzés)
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Számítógépes ismereteid felhasználói szintűek
  • Jellemző Rád a projektszemlélet, a rugalmasság és az agilitás
  • A Rád bízott feladatokat csapatban és önállóan is tudod végezni
  • Munkádat pontosan, megbízhatóan és proaktívan végzed

A fentieken kívül egymástól függetlenül előnyt jelentenek még az alábbiak:

  • Mezőgazdasági gépgyártás területén szerzett munkatapasztalat

Munkavégzés helye: 5400 Mezőtúr

Fényképes szakmai önéletrajzodat a bruttó bérigényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Mezőtúr, 5400 Magyarország
Jász-Nagykun-Szolnok
Teljes munkaidős
3 -5 év tapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 12.09.2024

Állás megosztása