Ugrás a tartalomra

Mechanikus karbantartó

Marnevall Zrt.

Magyarországon a készétel gyártás területén piacvezető élelmiszeripari, stabil háttérrel és biztos jövőképpel rendelkező cég törökszentmiklósi üzemébe pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Élelmiszeripari berendezések tervszerű karbantartásának elvégzése, illetve váratlan meghibásodások elhárítása
  • Termékváltás során adódó gyártósori összeállítások, gépbeállítások elvégzése
  • Műszaki támogatás a gyártósorok üzemeltetésében
  • Gépek folyamatos megfelelő, működésének biztosítása
  • Aktív részvétel estleges műszaki átalakítások, újítások készítésében
  • Műszaki dokumentációk kezelése
  • Élelmiszeripari előírások betartása

Foglalkoztatás jellege:

  • többműszakos (3 műszak)
  • teljes munkaidő
  • munkavégzés helye: 5200 Törökszentmiklós, Szőlőhátulja dűlő 2.

Elvárások:

  • Egészségügyi alkalmasság
  • Jó fizikai állóképesség
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízható személyiség
  • Rendszerszemlélet
  • Precizitás, pontosság

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Hegesztési technológiákban való jártasság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Karbantartás és élelmiszeripar területén szerzett tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Igényeknek megfelelő, alapos betanulás
  • Modern munkakörnyezet,
  • Összeszokott, jó csapat.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Elektronikus úton a "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajzzal fizetési igény megjelölésével

Törökszentmiklós
Jász-Nagykun-Szolnok
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Frissítés dátuma: 23.07.2024

Állás megosztása