Ugrás a tartalomra

Környezetvédelmi munkatárs

A Környezetvédelem és energia szervezetünk teljes körű környezetvédelmi szolgáltatást nyújt a MÁV-Volán csoport vállalatainak, országosan.

Dolgos hétköznapjaid szívesen töltenéd a tavalyi év egyik legvonzóbb munkahelyénél? Ha vágysz a nagyvállalati környezetre, érdekel egy cégcsoport SSC-jének működése, nagyon várjuk jelentkezésed csapatunkba!

Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • környezetvédelmi szolgáltatások végzése a megrendelők felé
  • közreműködés rendkívüli események vizsgálatában, szakszerű kezelésében
  • vezetői szemléken történő részvétel,
  • környezetvédelmi tárgyú panaszok, bejelentések kivizsgálása, megoldási javaslatok kidolgozása, az ezekkel kapcsolatos döntések előkészítése
  • hatósági adatszolgáltatások készítése, benyújtása
  • környezetvédelmi oktatások végzése
  • időszakos környezetvédelmi bejárások megtartása, dokumentálása
  • környezetvédelmi szakági állásfoglalások, szakvélemények készítése

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • felsőfokú környezetvédelmi szakirányú állami iskolai végzettség (környezetmérnök szakmérnök/szaküzemmérnök szakirányú diploma)
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete (Excel, Word, Outlook)
  • környezetvédelmi jogszabályok, hatósági előírások ismerete
  • a munkakör betöltésének feltétele a munkaviszony létesítésekor érvényes erkölcsi bizonyítvány

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • megbízhatóság, határozottság, pontosság, rugalmasság
  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • problémamegoldó- és konfliktuskezelő képesség
  • kapcsolatteremtő-, szervező és együttműködő képesség

Előnyként értékeljük

  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • vasúti technológiák ismerete
  • minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • hulladékgazdálkodási, vízminőségvédelmi, levegővédelmi szakirányú ismeretek

Amit ajánlunk

  • hosszú távú foglalkoztatási biztonság
  • támogató munkahelyi légkör
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • bruttó 6.016,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • vállalati országbérlet kedvezményes vásárlása munkavállalóink részére

Pécs
Baranya
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat
Főiskolai végzettség
Egyetemi végzettség

Frissítés dátuma: 01.08.2024

Állás megosztása