Ugrás a tartalomra

KÖNYVELŐ

A HABI Kft. több mint 30 éves mezőgazdasági tapasztalattal és hagyománnyal rendelkező, stabil, jövőbemutató, megbízható, vevőorientált vállalat.
A vásárlói igényeknek megfelelve 1600 m2-es, 18.000 új tárhellyel rendelkező raktárral bővült telephelyünk, mellyel szükségessé vált több, mint 140 fős csapatunk létszámának növelése, minden részlegen.

Jelenleg kiskunhalasi, központi telephelyünkre
KÖNYVELŐ
pozícióba keressük új csapattársunkat.

Főbb feladatok

  •  napi operatív könyvelés, szakterületi adminisztrációs feladatok ellátása (számlák feldolgozása, gazdasági események naprakész könyvelése)
  • a magyar hatályos jogszabályok szerint számviteli nyilvántartások vezetése
  • tárgyi eszköz kezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása (beszerzés figyelése,
  • aktiválása, értékcsökkenés és selejtezés elszámolása, leltár készítése)

Szakmai elvárás

  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • 2-5 év pénzügyi és számviteli tapasztalat, aktív könyvelői gyakorlat
  • magyar számviteli és adószabályok naprakész ismerete,
  • változások nyomon követése
  • MS Office használatban való jártasság

Amit kínálunk

  • kiemelt bérezés
  • hosszútávú munkalehetőség
  • 8 órás határozatlan idejű bejelentett jogviszony
  • cafeteria, útiköltség támogatás
  • korszerű munkaeszközök
  •  családias, összetartó munkakörnyezet

KÖNYVELŐ

Kiskunhalas, 6400 Magyarország
Bács-Kiskun
Teljes munkaidős, Részmunkaidős
3 -5 év tapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 11.09.2024

Állás megosztása