Ugrás a tartalomra

Információ biztonsági vezető

Az MBH Bank Magyarország egyik vezető bankja. Stabil, hazai bank, az ország legnagyobb fiókhálózatával

Célunk, hogy érthetőemberközeli és szerethető élménnyé tegyük a bankolást, miközben támogatjuk közel 2 millió ügyfelünket, hogy tudatosan és magabiztosan kezeljék pénzügyeiket.

Miben számíthatsz ránk?

Fontos számunkra, hogy kollégáink minden élethelyzetére megfelelő választ találjunk, hogy tudják, számítunk rájuk és ők is számíthatnak ránk. Ezért különösen büszkék vagyunk a generációs sokszínűségi stratégiánkra, amely a pályakezdőktől a családalapító fiatalokon át a 60 év feletti korosztályig egyedi igényeknek megfelelő megoldásokat kínál, így képzési és készségfejlesztési palettát, közösségi élményeket és személyre szabott juttatásokat.

Milyen feladatokban számítunk rád?

  • Információbiztonsági kockázatok folyamatos elemzése, a kockázatkezelésre, a kockázatok csökkentésére irányuló eljárások, folyamatok, rendszerek ellenőrzése, fejlesztése, illetve ezen fejlesztések kezdeményezése, koordinálása révén a Bank bankbiztonsági szempontból kockázatarányos védelmi színvonalának folyamatos fenntartása,
  • Felügyeli a Bank üzleti hatáselemzési (BIA), üzletmenet-folytonosság tervezési folyamatát, és az üzletmenet-folytonossági tervek (a továbbiakban: BCP) felülvizsgálatát,
  • Csoportszintű Információbiztonsági Stratégia kidolgozása, karbantartása, a Bankkal összevont alapú felügyelet alatt álló vállalkozások szabályzatainak véleményezése,
  • A Bankcsoport elvárásaihoz kapcsolódó részletes információbiztonsági követelmények meghatározása, belső és külső partner felé történő megfelelés biztosítása,
  • Ellenőrzi a jogosultság kezelés folyamatainak, működésének megfelelőségét,
  • MNB által előírt információbiztonsági követelmények és auditmegfelelések (könyvvizsgálati, Hunguard) biztosítása.

Milyen tudásra és tapasztalatra lesz szükséged?

  • Felsőfokú végzettség (preferált szakirányok: Információbiztonsági mérnök/Gazdasági informatikus)
  • 5-10 év releváns szakmai tapasztalat információbiztonsági területén
  • Információbiztonságot érintő MNB ajánlások széleskörű ismerete
  • Információbiztonsághoz köthető technológiai ismeretek
  • Felhőmegoldások ismerete (Microsoft Azure - M365, AWS)
  • Végpontvédelmi technológiák és megoldások ismerete
  • Hálózat és kliens infrastruktúra ismerete
  • A pénzügyi szolgáltatások hazai és EU szabályozási környezetének ismerete, ezeknek való megfelelési szakértői gyakorlat
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • MS Office felhasználói szintű használata

Előnyt jelent:

  • CIISP, CISA, CISM, CISO tanúsítványok megléte
  • NIS2, NIST 800-53 követelményrendszer ismerete

Miben számíthatsz még ránk?

  • Széles körű sportolási támogatást nyújtunk
  • Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk
  • Szupercsapatként működünk együtt
  • Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz
  • Generációs sokszínűségi stratégia: Start+, Bébi+, Aktív+, Nagyköveti program

Budapest
Pest
Teljes munkaidős
5-10 év tapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 31.07.2024

Állás megosztása