Ugrás a tartalomra

HR MUNKATÁRS

HABI Kft. több mint 30 éves mezőgazdasági tapasztalattal és hagyománnyal rendelkező, stabil, jövőbemutató, megbízható, vevőorientált vállalat.
A vásárlói igényeknek megfelelve 1600 m2-es, 18.000 új tárhellyel rendelkező raktárral bővült telephelyünk, mellyel szükségessé vált több, mint 140 fős csapatunk létszámának növelése, minden részlegen.

Jelenleg kiskunhalasi, központi telephelyünkre
pozícióba keressük új csapattársunkat.

Főbb feladatok

  • HR vezető munkájának támogatásaúj dolgozók beilleszkedési folyamatának HR oldalról történő támogatása
  • HR fejlesztési folyamatok kialakításában, bevezetésében való közreműködés aktív részvétel az időszakos folyamatokban
  • általános asszisztensi feladatok
  • munkavállalókkal való kapcsolattartás
  • riportok, jelentések, prezentációk, döntés előkészítő anyagok készítése
  • szakmai képzések szervezése, nyilvántartása
  • céges rendezvények szervezésében való részvétel
  • határidős feladatok végrehajtásának felügyelete

Szakmai elvárás

  • minimum középfokú végzettség
  • HR területen szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • kitűnő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • kiváló szervezőkészség
  • rendszerszemlélet
  • határozott, energikus, együttműködő személyiség
  • magasszintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség
  • kiemelt bérezés
  • 8 órás, határozatlan idejű, bejelentett jogviszony
  • cafeteria, útiköltség támogatás
  • korszerű munkaeszközök
  • családias, összetartó munkakörnyezet

Előnyt jelent

  • HR-es beállítottság és tapasztalat
  • felsőfokú szakirányú végzettség

Kiskunhalas, 6400 Magyarország
Bács-Kiskun
Teljes munkaidős
Legalább 5 év tapasztalat
Középiskola

Frissítés dátuma: 11.09.2024

Állás megosztása