Ugrás a tartalomra

Gyártáselőkészítési csoportvezető

Nyírbátori partnercégünk bővülése miatt gyártáselőkészítési csoportvezetőt keresünk! Csatlakozz egy dinamikus mérnökcsapathoz, és építsd karriered egy inspiráló, nemzetközi környezetben. Ha szenvedélyed a szakmai és személyes fejlődés támogatása, nálunk a helyed! Várjuk jelentkezésed, hogy együtt érjük el a következő szintet!

 Feladatok amikben számítunk szakértelmedre:

  • Gyártáselőkészítő mérnök csoport napi munkájának irányítása
  • Üzemi gyártási folyamatok, eszközök, eljárások tervezésének, ill. felülvizsgálatának ütemezése
  • Gyártási kapacitások, erőforrások tervezése, ellenőrzése, felügyelete
  • Termelési folyamatok, eljárások optimalizálásának koordinálása
  • Termeléssel kapcsolatos költségek elemzése

Amit a megfelelő jelölttől várunk:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • SAP R3, illetve CAD programok ismerete
  • Termelő vállalatnál szerzett (csoportvezetői) tapasztalat
  • MS Excel magabiztos használata

Amit munkádért nyújtunk:

  • Bérezés bértárgyalás alapján
  • Teljesítmény bónusz
  • Hűségbónusz
  • Cafetéria bruttó 30.000 Ft/ hónap
  • Utazási költségtérítés 30 Ft/km
  • Home office lehetőség havi 2-3 nap
  • Angol vagy német nyelvű kiscsoportos nyelvtanulási lehetőség

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Teljes munkaidős, Home office / Hibrid
3 -5 év tapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 10.09.2024

Állás megosztása