Ugrás a tartalomra

Fröccsöntő folyamatmérnök

Feladatok:

  • Termelési folyamatok tervezése, optimalizálása
  • Fröccsüzemi gyártási folyamatok fejlesztése, gyártógépek és perifériák üzembe állítása
  • Termelésen belüli munkatevékenység és anyag-áramlás tervezése
  • Felelősség a gyártósorok rendelkezésre állásáért; a gyártósori dokumentációért
  • Know-how-és gyártástranszfer biztosítása az egyes gyárak között
  • Tanácsadás gyártástechnológiai kérdésekben

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészeti/műszaki végzettség
  • Fröccsöntés területén szerzett 5-6 éves tapasztalat
  • Fröccsöntőgépek ismerete (Arburg, Engel, Wittmann-Battenfeld)
  • Erős, kommunikációs szintű aktív angol és-vagy német nyelvtudás

Juttatások:

  • ​Teljesítmény prémium
  • Jelenléti bónusz: br. 30.000 Ft/hó
  • Cafeteria • Emelt műszakpótlék
  • Hűség bónusz • Ingyenes céges busz vagy 100%-os bérlettérítés
  • Ingyenes munkásszálló Győrben

Győrladamér, 9173 Magyarország
Győr-Moson-Sopron
Teljes munkaidős
Legalább 5 év tapasztalat
Főiskolai végzettség

Frissítés dátuma: 18.09.2024

Állás megosztása