Ugrás a tartalomra

Fogtechnikai informatikus

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolci, fogtechnikával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Az alábbi feladatok várnak Önre:

  • Speciális fogtechnikai számítógépes program használata,
  • Meglévő modellek alapján felépítmények megtervezése,
  • Kézi munkával festési és polírozási feladatok ellátása,
  • CAD-CAM technológiás gépek napi szintű használata.

Önt keressük, ha:

  • Legalább középfokú iskolai végzettséggel rendelkezik,
  • Precíz kézügyesség jellemzi Önt tanulmányaiból vagy munkatapasztalatából adódóan,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak,
  • Alapszintű angol nyelvtudással rendelkezik,
  • Esetleg pályakezdő és érdekli a fogtechnika szakterülete.

Előny, ha:

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • Korábban tapasztalatot szerzett fogtechnikai területen.

Amit munkájáért cserébe biztosítunk:

  • Teljeskörű betanítás,
  • Napi 4 órás törzsidő,
  • Korrekt bérezési feltételek,
  • Hosszú távú, stabil munkáltatói háttér.

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük az Adatkezelési Szabályzatunk (www.myhrteam.hu/#adatkezeles) elolvasása és elfogadása után küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva. Önéletrajzának elküldésével hozzájárul, hogy az Ön által megadott adatait - Adatkezelési Szabályzatunknak megfelelően – kezeljük és megbízó partnereink részére továbbítsuk.

Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
Középiskola

Frissítés dátuma: 25.06.2024

Állás megosztása