Ugrás a tartalomra

VIZSGÁLÓMÉRNÖK (LEVEGŐTISZTASÁGVÉDELEM)

Főbb feladatok:

  • Levegőtisztaság védelmi műszeres mérések, valamint mintavételek elvégzésemegbízók telephelyein
  • Emissziós, immissziós és munkahelyi légtér vizsgálatok elvégzése
  • 50 %-ban budapesti saját telephelyen történő irodai munka, 50 %-ban pedig terepi munka megbízók külső, magyarországi telephelyein
  • Vonatkozó szabványok, jogszabályok megismerése és alkalmazása
  • Ipari környezetben történő munkavégzés, esetenként magasban történő munkavégzés
  • Külső helyszínen megvett minták budapesti laboratóriumunkba történő szállítása
  • Akkreditált vizsgálatijegyzőkönyvek elkészítése
  • Kapcsolattartása megbízókkal
  • Minőségirányítási előírások betartása

Az álláshoz tartozó főbb elvárások:

  • Környezetmérnöki vagy vegyészmérnöki végzettség (BSc vagy MSc végzettség)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • B Kategóriás jogosítvány (gépjármű vezetői gyakorlattal)
  • Alapfokú angol nyelvismeret

Elvárt személyes kompetenciák:

  • Jó kommunikációs képesség
  • Precíz, lelkiismeretes munka
  • Proaktivitás
  • Megbízhatóság, önálló és csapatban történő munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Emissziós, immissziós és munkahelyi légtér területen szerzett korábbi tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Műszaki szemlélet, technológiai ismeretek

Amit nyújtanak:

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú munkaviszony
  • Piaci viszonyoknak mefelelő versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatás
  • Teljeskörű betanítás
  • Dinamikus, fiatalos, összetartó csapat

Munkavégzés pontos helye:

  • Magyar nyelvű, lehetőleg fényképes szakmai önéletrajzzal, a bruttó bérigény megjelölésével

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését,küldje el számunkralehetőleg fényképes, magyar nyelvűönéletrajzáta bruttó bérigényének megjelölésévelaz alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 13.09.2024

Állás megosztása