Ugrás a tartalomra

Villamoskarbantartási koordinátor (WHC013213)

Pozíció leírása:

Partnercégünk, mely vetőmag előállításával foglalkozik, Szarvasra keres új kollégát villamoskarbantartási koordinátor pozícióba! Jelentkezz fényképes önéletrajzoddal a folyamat gyorsítása érdekében!

Feladatok:

  • Vetőmagüzemben lévő termelőgépek és berendezések elektromos karbantartásának, javítások elvégzésének megszervezése
  • Villanyszerelők napi munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Szolgáltató cégekkel való kapcsolattartás, rendszeres egyeztetés
  • Energiaauditok előkészítése, lebonyolítása
  • Energetikai és elektromos rendszerekre vonatkozó biztonsági szabványok bevezetése és működtetése
  • Éves energiafogyasztáson alapuló költségtervezés és a fogyasztási adatok folyamatos nyomon követése, valamint a rendszerben lévő adatok frissítése
  • Érintésvédelmi, szabványosítási és világításvédelmi követelmények biztosítása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munkába járás támogatása
  • 1 műszakos munkarend
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség

Elvárások:

  • Villamosmérnök, mechatronikai mérnök vagy automatizálási mérnök végzettség
  • Minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (minimum B2-es szint)
  • Stabil számítógépes ismeret (Power Point, Excel, Word)
  • Csapatvezetés
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Automatizálási rendszerek fejlesztésében és üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • PLC programozási ismeret

Szarvas, 5540 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 13.09.2024

Állás megosztása