Ugrás a tartalomra

Villamos karbantartó (WHC012756)

Pozíció leírása:

FIGYELEM! BELSŐ KÉPZÉSI LEHETŐSÉG!

VILLAMOS KARBANTARTÓKAT keresünk Szentgotthárdra piacvezető STELLANTIS partnercégünk számára

Feladatok:

  • Motor- és hengerfejgyár gyártó-, valamint szerelősorainak karbantartása
  • Felmerülő napi problémák megoldása
  • Megelőző karbantartásifeladatok elvégzése
  • Hibafeltárási tevékenységekben aktív részvétel

Amit kínálunk:

  • Biztos, megbízható hosszútávú lehetőség
  • Több műszakos munkarend (3 illetve folyamatos műszak)
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes inflációkövető juttatási csomag
  • Próbaidőt követően cafetéria és egyéb céges bónuszok
  • Bejárási támogatás
  • Távoli jelöltek számára szálláslehetőség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Elvárások:

  • Erősáramú középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Szentgotthárd
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 03.10.2024

Állás megosztása