Ugrás a tartalomra

Villamos karbantartó

Legyünk együtt sikeresek!

Nyugati cégkultúrával rendelkező gyártó Partnerünk Karbantartó csapatába keresünk kollégát:

Pozíció leírása:Tervezett- és eseti karbantartások elvégzése félautomata és automata gyártósorok elektromos rendszerein (hidraulikus prések, robotos vizesvágó cellák, poliuretán habosító gépek);
Kapcsolattartás az operátorokkal és a mérnökséggel;
Elvégzett karbantartások dokumentálása;
Tervezett karbantartások és felhasznált anyagok nyomon követése;
Gyártósorok üzemképes állapotban tartása.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Elvárások:

Elektromos szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektrotechnikus, mechatronikai technikus);
Elektromos dokumentációk ismerete;
Automatizált gyártó környezetben szerzett 1-3 év karbantartó- vagy gépbeállító tapasztalat;
12 órás, 3+3 műszakos munkarend vállalása.

Amit nyújtunk:

Versenyképes bér és juttatások.
Bejárás támogatás,
Biztonságos munkakörnyezet,
Emberközpontú vállalati kultúra;
Tiszta, rendezett környezet,
Heti gyümölcsnap

Előnyök:

Siemens PLC ismeret (legalább felhasználói szinten);
Hidraulika- és pneumatika vezérlések gyakorlati ismerete;
Erősáramú végzettség.

Komárom
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 24.07.2024

Állás megosztása