Ugrás a tartalomra

Vevőkapcsolati asszisztens

Pozíció leírása:

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Megrendelések fogadása és visszaigazolása,
  • Ügyfél-előrejelzések rögzítése és folyamatos frissítése,
  • Napi egyeztetés a gyártástervezési osztállyal a vevői igények teljesítése érdekében,
  • Kiszállítások megszervezése és nyomon követése,
  • Szállítási dokumentumok előkészítése,
  • Számlázási feladatok ellátása,
  • Változások koordinálása,
  • Szoros együttműködés a különböző részlegekkel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Utazási támogatás
  • Családias közeg
  • Hatékony kiválasztási folyamat

Elvárások:

  • 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú logisztikai végzettség,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Logisztikai folyamatok és alapvető termelési ismeretek,
  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete,
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • Pontosság, kiváló kommunikációs, szervezési és problémamegoldó készségek

Tatabánya, 2800 Magyarország
Teljes munkaidős
Középiskola

Frissítés dátuma: 09.09.2024

Állás megosztása