Ugrás a tartalomra
Vevői logisztikai és termeléstervezési koordinátor
A CATL Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!

A feladataid lesznek:

  • Havi termelési tervek és napi/heti ütemtervek kidolgozása az előrejelzések és megrendelések alapján, a szükséges erőforrások koordinálása a tervek zökkenőmentes végrehajtásának biztosítása érdekében;
  • A lehetséges kockázatok azonosítása, amelyek hatással lehetnek a terv szerint történő kiszállításra, valamint ezeknek a kockázatoknak a kezelése és mérséklése, biztosítva a pontos szállítást;
  • A késztermék készlet optimális szinten tartása;
  • Szoros együttműködés a logisztikai (raktározási) osztállyal a hatékony kiszállítási ütemtervek létrehozása és végrehajtása érdekében;
  • Folyamatos kapcsolattartás a termeléssel és kiszolgáló területeivel, a beszerzéssel, a szállítókkal és a megrendelőkkel;
  • A vevők és a termelés közötti elsődleges összekötőként az előrejelzések, igények és szállítási ütemtervek összehangolása a zökkenőmentes együttműködés biztosítása érdekében.

Amit tőled várunk:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Legalább 5 év tapasztalat a gyártástervezés területén;
  • Projektmenedzsment és adatelemzés terén szerzett ismeretek;
  • Vállalatirányítási rendszerek, Microsoft Office szoftverek ismerete;
  • Folyékony angol, német és magyar nyelvtudás;
  • Erős kommunikációs és szervező készség;
  • Együttműködő készség
  • Debreceni on-site munkavégzés vállalása.

Előnyt jelent:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat;
  • Részben Kínában történő betanulás vállalása (1 hónap).

Amit mi biztosítunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség;
  • Részvétel egy korszerű gyártóvállalat stratégiai folyamatainak kialakításában.

Debrecen
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 16.10.2024

Állás megosztása