Ugrás a tartalomra

Vegyésztechnikus - részmunkaidőben

A Pannon-Work Zrt. munkatársat keres Vegyésztechnikus munkakörbe vízkezelési termékeket gyártó multinacionális partnercége számára

Feladatok:

Az ISO 17025 szabványnak megfelelő gyártási folyamatok, minőségellenőrzési mintavételi protokollok kidolgozása
A folyamatok validálása és a termék minőségének fenntartása, kidolgozása
A kijelölt munkaterület tisztán tartása
Az esetlegesen felmerülő minőségügyi problémák kezelése
Az igényelt jelentések határidőre történő elkészítése és szolgáltatása a laborvezető felé
A kitűzött feladatok ellátásához előírt védőeszközök megfelelőségének időszakos ellenőrzése és szükség esetén azok cseréjének elrendelése

Elvárások:

Minimum középfokú végzettség
Számítógépes ismeretek (MS Office, Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
Angol nyelvtudás
Stressztűrő képesség
Monotonitás tűrés
Jó problémamegoldó készség
Jó kommunikációs készség
Analitikai szemlélet
Csapatban való munkavégzés

Amit nyújtunk:

Alapbér megegyezés szerint, bérigény megjelöléssel
Bónusz juttatások
Iskolakezdési támogatás
Cafeteria

Tatabánya, 2800 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 05.07.2024

Állás megosztása