2003-as alakulásunk óta működünk sikeresen a személyzeti tanácsadás piacán, több 1000 interjút tudunk magunk mögött, több 100 jelöltünk karrier álmainak megvalósítását mozdítottuk előre. Büszkék vagyunk, hogy sikereinket a családias hangulat megőrzése mellett értük el, ügyfeleink és jelöltjeink érdekeit mindig szem előtt tartva.
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Csatlakozz partnercégünkhöz és légy része Te is milliónyi ember segítésében!

Validációs mérnök

Célkitűzésük és hivatásuk, hogy az egészségügyi ellátást igénylő emberek minden napi életét könnyebbé tegyék.

Munkavégzés helye:Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye

Feladataid a következők lesznek:

  • A gyár üzemeltetéséhez szükséges feladatok ellátása.
  • A gyártási szint folyamatos fenntartása és fejlesztése.
  • Technikai és tisztatér dokumentációk készítése és kezelése.
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, technikai projektek irányítása.
  • Épület- és gépészeti karbantartási munkálatok napi koordinálása.
  • A fentiek felügyelete és ellenőrzése.
  • A rá bízott terület korszerű és költséghatékony működtetése.
  • Nem-megfelelőségek kezelése.
  • Napi kapcsolattartás a termelési területekkel.

Amit kérnek a pozíció betöltéséhez:

  • Egyetemi végzettség
  • Minőségmenedzsment ismeretek (pl.: egyetemi órák)/ minőségbiztosítási tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Rendszerszemlélet

Amit nyújtanak cserébe:

  • Pozitív vállalati kultúra
  • Éves bónusz
  • SZÉP-kártya juttatás
  • Havi 2-3 home office
  • Emelt üzemanyagtámogatás, céges buszjárat (Nyírbátor, Nagykálló)
  • Ingyenes egészségügyi szűrővizsgálatok
  • Karrierterv
  • Céges konditerem
  • Csapatépítők, tréningek
  • Modern és ergonomikus munkakörnyezet
  • Kedvezményes mobilcsomagok

☝Hogyan jelentkezhetsz?

Jelentkezz a "Jelentkezem az állásra"gomb megnyomásával!

munkaerő-kölcsönzés eng.sz.: 10057-1/2012-0100-1046

munkaerő-közvetítés eng.sz.: 10097-1/2012-0100-848

minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Validációs mérnök - Nyírbátor

Nyírbátor, 4300 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 15.09.2024

Állás megosztása