Ugrás a tartalomra

ÜZLETVEZETŐ

Leendő feladataid:

  • Az üzlet gördülékeny működésének biztosítása
  • Értékesítő és raktáros kollégák koordinálása (3 fő), munkájuk ellenőrzése, feladatok kiosztása a számukra
  • Megrendelések, árajánlatok készítése
  • Vevőkkel, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Készletszint figyelése
  • Beérkezett termékek szállítóleveleinek ellenőrzése, kezelése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • 3-5 éves üzletvezetésben szerzett tapasztalat (festék, vegyi áru, építőanyag, építési segédanyag kereskedelem területén)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Magas szintű kapcsolatteremtő, kapcsolattartó képesség

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes bérezés (Alapbér+Jutalék +Cafetéria)
  • Szakmailag összetett, sokrétű feladatkör
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Motivált, jó hangulatú csapat

Munkavégzés pontos helye:

  • Szentendre

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra

magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!