Ugrás a tartalomra

Üzemfenntartási projektvezető

  • Üzemfenntartási tevékenység és projektek szervezése
  • Új beruházások tervezése, projektek előkészítése, megvalósítása
  • Épületek, épületgépészeti berendezések és létesítmények karbantartásának felügyelete.
  • Kapcsolattartás a terület külső beszállítóival (árajánlatkéréstől-teljesítésigazolásig)
  • Üzembehelyezések műszaki támogatása

Elvárások / Requirements

  • Műszaki mérnöki (épületgépész, gépészmérnök, villamosmérnök) végzettség
  • Projektszemlélet
  • Agilis, önálló munkavégzés, szakmai elhivatottság, terhelhetőség, flexibilitás
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Jó számítástechnikai ismeretek: MS Office, CAD, CMMS, ERP rendszerek ismerete

Amit nyújtunk / Benefits

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, folyamatosan fejlődő nagyvállalatnál
  • Versenyképes alapbér
  • Célprémium rendszer
  • 13. havi fizetés
  • Cafeteria juttatások
  • Rugalmas munkarend
  • Nemzetközi munkakörnyezet

a0t6N000000mVEzQAM

Marcali
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 03.07.2024

Állás megosztása

Hasonló állások