Ugrás a tartalomra

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS NÉMET NYELVEN

A Rád váró feladatok:

  • Vevői információkérések koordinálása,
  • Tájékoztatás termékeikrőle-mailben és telefonon,
  • Beérkező panaszok, reklamációk kezelése, megoldásae-mailben és telefonon,
  • Online felületekről érkező rendelések kezelése,
  • Vevői elégedettség elérése/fenntartása.

Jelentkezz, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Középfokú végzettség,
  • Aktív, magabiztos német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (biztos szövegértés és grammatikai ismeretek),

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Rendszerszintű gondolkodás,
  • Csapatszellem és megbízhatóság,
  • Jó problémamegoldó készség,
  • Vevőorientált fellépés.

A jelentkezésnél előnyt jelent:

  • Ügyfélszolgálati tevékenységben szerzett tapasztalat,
  • Egyéb idegen nyelv ismerete.

Juttatások:

  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés (éves fizetésemeléssel),
  • Cafetéria és Medicover egészségbiztosítás (próbaidő után),
  • Csapatbónusz (évi 3 alkalommal),
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Multinacionális, segítőkész, együttműködő csapat,
  • Modern, színvonalas környezet,
  • Home Office lehetőség (próbaidő után, vezetővel egyeztetve akár heti 3 napban).

Munkavégzés pontos helye:

  • Budapest VII. kerület.

Munkaidő:

  • Vezetővel egyeztetve rugalmas munkaidő.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra önéletrajzod az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 02.07.2024

Állás megosztása