Ugrás a tartalomra

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk globális csapatába keresünk lelkes és motivált új kollégát, aki szívesen kommunikál ügyfelekkel és dolgozik nemzetközi környezetben.

A cég jelentős tapasztalattal rendelkezik a bérszámfejtés területén, és csapataik azon dogloznak, hogy ügyfeleik számára megbízható és magas színvonalú szolgáltatást nyújtsanak.

Ebben a pozícióban a feladatod az lenne, hogy segítsd a kommunikációt a bérszámfejtők és az ügyfelek között.

  • Ügyfélportfólió kezelése és folyamatos kapcsolattartás nemzetközi partnerekkel
  • A globális bérszámfejtési folyamat teljes körű felügyelete
  • Belső csapatokkal (pl. treasury, számlázás) való együttműködés a kiváló ügyfélkiszolgálás
  • Adatok ellenőrzése, eltérések kezelése, riportok készítése

Elvárások / Requirements

  • Kiváló ügyfélkezelési készségek
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, precizitás és részletorientáltság
  • Jó problémamegoldó és multitasking készségek

Előnyt jelent:

  • Ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Excel ismeretek

Amit nyújtunk / Benefits

  • Izgalmas, változatos feladatok
  • Részletes betanítási program
  • Szakmai fejlődési lehetőségek egy dinamikusan növekvő vállalatnál
  • Nemzetközi csapat, támogató munkahelyi légkör

Randstad Hungária Kft. logó

Ügyfélkapcsolati menedzser

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 24.10.2024

Állás megosztása