Ugrás a tartalomra

TERMELTETÉSI KOORDINÁTOR (PULYKAFELDOLGOZÁS)

Feladatok:

  • Teleplátogatások, elsősorban Nyugat-Magyarországon, esetenként Kelet-Magyarországon
  • Telepítési jegyzőkönyvek, illetve előnevelt -, hízó állományt ellenőrző telepfelmérések készítése
  • Áttelepítési -, valamint a vágóhídra való beszállítási ütemterv elkészítése, szervezése és koordinálása
  • Részvétel az éves rotációs, illetve vágási terv elkészítésében
  • Különböző nyilvántartások kezelése, ellenőrzési feladatok ellátása
  • Aktív kapcsolattartás a kereskedelemmel, igények és változások kezelése
  • Vágóállatok fizikai ellenőrzése a telephelyeken
  • Minőségirányítási, környezetvédelmi, élelmiszerhigiéniai, munka- és tűzbiztonsági előírások betartása

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Min.középfokú agráripari/mezőgazdasági végzettség
  • Tapasztalat baromfitenyésztésben-, tartásban (fizikai és szellemi pozícióból is egyaránt várunk jelentkezőt!)
  • Felhasználói szintű MS Office tudás (Excel tudás gyakorlati ismerete)
  • B kategóriás jogosítvány, nagy távolságok levezetésében szerzett gyakorlat
  • Büntetlen előélet

Előny lehet:

  • Felsőfokú agráripari végzettség
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit a megbízónk kínál:

  • Rugalmas munkarend
  • Az alapbér mellett teljesítmény alapú bónuszrendszer
  • Széchenyi Pihenőkártya
  • Személygépjármű munkavégzési célú használatra
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon)
  • Élet- és balesetbiztosítási szolgáltatások
  • Vállalati eseményekhez, ünnepekhez kapcsolódó juttatások
  • Vásárlási kedvezmények
  • Kedvezményes számlavezetés

Munkavégzés helye:

  • Nyugat-Magyarország területe (Mocsa, Bőny, Ják, Sajtoskál), esetenként Kelet-Magyarországra (Szarvas) látogatás
  • A betanítási időszak (3-4 hét) Szarvason lenne, ahol szállást biztosít partnerünk

Amennyiben érdekli a lehetőség a Jelentkezés gombra kattintva pályázza meg szakmai önéletrajzával!

Veszprém
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 02.07.2024

Állás megosztása