Ugrás a tartalomra

Termelési Operátor Székesehérvár

Partnerünk számáraTermelési OPERÁTORkollégákat keresünk, Székesfehérvári munkavégzésre,

Dolgozz velünk egy stabil német vállalatnál, amely elsősorban a műszaki műanyag alkatrészek és formák tervezésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A cég specialitása a műanyag fröccsöntés, amely során különféle iparágak, például autóipar, elektronika és egészségügy számára állítanak elő precíziós műanyag alkatrészeket. A termékfejlesztéstől kezdve a prototípusgyártáson át a sorozatgyártásig kínál megoldásokat, és gyakran testreszabott termékeket készít a megrendelők specifikációi alapján.

Feladatok

Alapanyagok keverése előírások szerint

Gépek adagolása

Munkafolyamatok felügyelete gépkezelés során

Termékek ellenőrzése, utómunkálatok és csomagolás

Elvárások:

• Középfokú végzettség

Műszaki rajzok ismerete, vagy tanulási hajlandóság

Képes műszaki folyamatokon gondolkodni

Tanulási hajlandóság

Rugalmasság

Több műszakos munka vállalása

Targoncavezetői engedély előny

Önálló és megoldásorientált munkavégzés

• Csapat- és kommunikációs készségek

Angol vagy német nyelv ismerete előny

Amit nyújtunk:

Jó munkakörnyezet és erős csapat támogatása a betanulás során.

Változatos, érdekes tevékenységek

Betanulásidőszak vállalása, Németországban (lefeljebb 4 hét)

Éjszakai műszakpótlék: 18:00-tól 06:00-ig, 30%

Vasárnapi pótlék: 50%

Hétköznapi túlóra (a kijelölt munkaidőn kívül): 50%

Hétvégi túlóra (a kijelölt munkaidőn kívül): 100%

•Folyamatos munkarend ( 8 órás)

•Munkába járás támogatás autóval: nettó 30 Ft/ km vagy tömegközelekedéssel 100%

Előnyök:

· Angol vagy német nyelv ismerete előny

Székesfehérvár
Teljes munkaidős
Általános iskola

Frissítés dátuma: 13.09.2024

Állás megosztása