Ugrás a tartalomra

Termékfejlesztési csoportvezető / ELEKTRONIKA /

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk az autóipar részére fejleszt globál szinten termékeket.

Részükre keresünk tapasztalt csoportvezetőt, az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:A leendő vezető egy kisebb villamosmérnöki csapat vezetője lesz, akik termékfejlesztési és termék változtatási projekteket visznek;
Globál szinten dolgoznak és együttműködnek nemzetközi csapatokkal;
Vezetőként összefogja a fejlesztési projekteket és támogatja a fejlesztőmérnökök munkáját (szakmailag + vezetőként is);
Fontos, hogy ő maga is fejlesztői múlttal rendelkezzen, hogy szakmai útmutatást tudjon adni a kollégáknak;
Elkészíti a szükséges projekttervet, kommunikál a vevővel és folyamatosan nyomon követi a költségeket;
Termékfejlesztési javaslatokat tesz a vevő részére;
Ellenőrzi az elkészült fejlesztéseket;
Felettese a regionális mérnökségvezető lesz.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Elvárások:

Villamosmérnöki végzettség és/vagy elektronikai fejlesztésben szerzett gyakorlat;
Vezetői tapasztalat;
Aktív angol nyelvtudás;
Autóipari szabványok ismerete.

Amit nyújtunk:

Korrekt, motiváló bérezés, cafeteria;
Nagyon igényes munkakörnyezet;
Családias légkör;
Hosszú távú, stabil munkahely;
Együttműködő kollégák, csapat - globál szinten;
Rugalmas munkaidő (törzsidővel) + home office lehetősége.

Veszprém
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 26.06.2024

Állás megosztása