Ugrás a tartalomra

test-header

Terepi műszerész
test-header

Érdekel, hogy hogyan is működhetnek üzemi környezetben az elemző műszerek vagy rendszerek? Kihívásra és fejlődésre vágysz?

Ha Igen, akkor csatlakozz a Petrolszolg Kft. csapatához Zalaegerszegen, mint:

Köszöntünk a Petrolszolg Kft-nél

A Petrolszolg a hazai karbantartási szakterület piacvezetője, a MOL Nyrt. leányvállalata. Olajipari, gázipari és vegyipari technológiák, gépészeti, villamos és irányítástechnikai rendszerek kivitelezésével, a MOL Csoporthoz tartozó üzletágak biztonságos működését garantáló karbantartási, javítási és szerelési tevékenység végzésével foglalkozik.

Ha érdekel a karbantartás és ha megbízható, hosszútávon is szerethető munkahelyet keresel, ahol szakmailag is fejlődni tudsz, itt a helyed!

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg, Zalai Finomító

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Közreműködés a Zalai Finomító területén üzemelő terepi műszerek, irányítástechnikai berendezések napi karbantartásában
  • Biztosítja a szervezet napi / operatív működését
  • Részt vesz projektekben a tervezéshez, fejlesztéshez szükséges adatgyűjtésben és azok kiértékelésében
  • Részt vesz új terepi műszerek telepítésénél, üzembehelyezésénél
  • Számítástechnikai eszközökkel online és offline diagnosztika elvégzése
  • Részt vesz a finomító területén lévő üzemek kisleállási, nagyleállási karbantartási folyamatának előkészítésében, lebonyolításában, készenlétet ad
  • Elvégzi a DS mérnökséghez tartozó terepi műszerezés üzemeltetési, ellenőrzési, karbantartási, javítási feladatait

Téged keresünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Szakirányú technikus végzettség
  • Processz karbantartási ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • Megfelelő fizikai állapot / jó fizikai erőnlét
  • Esetenként magasban végzett munkavégzés
  • Minimum alapfokú angol nyelvismeret

Előnyt jelent számunkra:

  • Olaj- vagy gázipari irányítástechnikai rendszerek karbantartásával kapcsolatos tapasztalat
  • Irányítátechnikai terv értelmezési ismeret
  • Számítógép felhasználói szintű ismeret
  • RB-s környezetben szerzett tapasztalat
  • RB berendezések kezelője vizsga
  • Mechanikai munkákban való jártasság
  • Szakmai angol nyelvtudás

Amit a havi fizetésen felül kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely,
  • Folyamatos képzések, tervezhető és átlátható javadalmazás,
  • Karácsonyi jutalom: egy havi alapbérnek megfelelő összeg,
  • Cafeteria: számos juttatási forma választható évi bruttó 800 000 Ft értékben,
  • Élet- és balesetbiztosítás a munkaviszonya teljes időtartama alatt,
  • Széleskörű járóbeteg ellátás és alapvető éves szűrések alanyi jogon Medicover magánklinikákon,
  • Kiváló minőségű védőruhát biztosítunk számodra,
  • Munkába járási költségtérítés, vagy céges buszjárat!

Érdekel a pozíció? Többet szeretnél tudni?

Ajánlatunk további részleteiért kattints a karrier oldalunkra és jelentkezz még ma csapatunkhoz!

Várjuk jelentkezésedet a „Jelentkezés” gombra kattintva önéletrajzod csatolásával!

Zalaegerszeg
Teljes munkaidős
3 -5 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 10.10.2024

Állás megosztása