Ugrás a tartalomra

Targoncavezető

A Pannon-Work Zrt. munkatársat keres egészségügyi terméket gyártó partnercége számára az alábbi munkakörbe

Feladatok:

Raktári rend tartása
Alapanyag bekészítés, összeszedése
Termékek targoncával történő mozgatása
Termelés zavartalan működésének biztosítása

Elvárások:

Targoncavezetői jogosítvány (3324 vezetőüléses engedély szükséges)
Legalább 8 általános iskolai végzettség
3 műszakos munkarend vállalása
Targoncavezetői gyakorlat
Jó problémamegoldó készség

Amit nyújtunk:

3 műszakos munkarend hétfőtől péntekig
Alapbér havonta br. 430.000-440.000 Ft
Műszakpótlékok
Bónusz juttatások
Cafeteria
Hosszútávú munkalehetőség
Térítésmentes buszjáratok az alábbi településekről: Komárom, Ács, Tata, Oroszlány, Környe, Csákvár, Bokod, Kecskéd, Vértestolna, Tardos, Héreg, Tarján, Tornyópuszta, Baj, Vértesszőlős, Kisbér, Hánta, Császár, Réde, Bakonyszombathely, Ászár, Szákszend, Dad, Kömlőd, Várgesztes, Környebánya, Naszály, Esztergom, Dorog, Tokod, Tokodaltáró, Tát, Nyergesújfalu, Lábatlan, Süttő, Neszmély, Dunaalmás, Almásfüzítő, Vértesboglár, Újbarok, Szár, Szárliget, Csép, Tárkány, Bábolna, Nagyigmánd, Kocs, Mocsa, Szomód, Mór, Pusztavám
Szállást nem áll módunkban biztosítani!

Előnyök:

Targoncavezetői engedély a 3312, 3313 -as típusokra is

Tatabánya, 2800 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 11.09.2024

Állás megosztása