Ugrás a tartalomra

Takarító/Reggeliztető

Feladatok:

Takarítóként:

  • Vendégszobák takarítása: ágyneműcsere, ágyazás, porszívózás, portörlés, szemetesek ürítése.

  • Fürdőszobák tisztítása: WC, zuhanyzó, mosdók és tükrök fertőtlenítése, törölközők cseréje.

  • Közös helyiségek rendben tartása: lobby, étkező, folyosók takarítása.

  • Konyhai területek tisztítása, esetenként mosogatás.

  • Általános higiéniai előírások betartása, tisztítószerek és eszközök kezelése.

Reggeliztetőként:

  • Reggeli előkészítése: A büféreggeli terítéséhez hozzávalók (péksütemények, felvágottak, gyümölcsök, italok) elrendezése, frissítés.

  • Vendégek kiszolgálása: Segítségnyújtás a vendégeknek, ha szükséges, pl.: speciális kérések kezelése.

  • Tisztán tartás: Az étkező folyamatos tisztítása, asztalok rendbetétele, használt edények, evőeszközök összegyűjtése és mosogatása.

  • Utántöltés: Az ételek és italok folyamatos utántöltése, hogy a vendégek mindig friss ételt kapjanak.

  • Higiéniai szabályok betartása: A konyha és a vendégtér tisztántartása a higiéniai előírások szerint.

Elvárások:

  • Öregségi nyugdíjas határozat

  • Saját autó (Tömegközlekedéssel nem megoldható a bejárás)

Amit kínálunk:

  • Br. 2000Ft/óra

  • Rugalmas munkavégzés

  • Szép környezet

Zalacsány, 8782 Magyarország
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 16.10.2024

Állás megosztása