Ugrás a tartalomra

Szakmunkák Hollandiában (WHC013039)

Pozíció leírása:

Holland partnerünk részére keresünk tapasztalattal és angol kommunikációképes nyelvtudással rendelkező szakembereket a következő munkakörökbe:

  • légcsatorna szerelő
  • klímaszerelő
  • karosszéria lakatos
  • autószerelő
  • autófestő
  • CNC marós/esztergályos/programozó
  • villanyszerelő
  • ipari festő
  • szigetelő
  • karbantartó technikus
  • MIG/MAG hegesztő
  • AWI hegesztő
  • csőszerelő
  • vakoló
  • tetőfedő
  • burkoló
  • gumiszerelő
  • állványozó

Feladatok:

CNC programozó:

  • CNC programok fejlesztése és optimalizálása CAM szoftverrel (pl. Mastercam, GibbsCAM)
  • CNC gépek önálló programozása, beállítása és kezelése
  • Mérnöki rajzok, tervrajzok és specifikációk értelmezése pontos és hatékony CNC programok létrehozásához

Autószerelő:

  • Mechanikai problémák diagnosztizálása és javítása
  • Rutinszerű karbantartás (pl. olajcsere, gumiabroncs-csere, fékellenőrzés)
  • Diagnosztikai berendezések használata az elektronikus problémák azonosításához
  • Együttműködés a csapattal a javítások hatékony elvégzése érdekében
  • Részletes nyilvántartás vezetése az elvégzett szolgáltatásokról és javításokról

Autófestő:

  • Járművek előkészítése festésre
  • Megfelelő szín keverése
  • Járművek festése, a festett felületek ellenőrzése

Hegesztő:

  • MIG/MAG hegesztés vékony lemezeken
  • Köszörülés, csiszolás
  • Összeszerelés
  • Műszaki rajzok értelmezése és követése

Csőszerelő:

  • Ipari csövek, szelepek és szerelvények összeszerelése és felszerelése
  • Hegesztés (AWI/TIG), amennyiben szükséges a csővezeték összeillesztéséhez
  • Meglévő csőrendszer karbantartása, javítása

CNC marós vagy CNC esztergályos:

  • CNC gépek beállítása
  • Szerszámcserék
  • Korrekiók elvégzése

Klímaszerelő:

  • Különböző típusú légkondicionáló rendszerek telepítése
  • Megelőző karbantartások elvégzése
  • Hibák feltárása, javítása

Vakoló:

  • Felületek előkészítése (tisztítás, javítás, alapozás)
  • Különféle vakolattípusok (gipsz, cement, díszvakolat) felhordása
  • Felületek kiegyenlítése és simítása
  • Eszközök, berendezések karbantartása, tisztítása

Villanyszerelő:

  • Elektromos rendszerek, vezetékek, berendezések szerelése
  • Elektromos alkatrészek, például transzformátorok és megszakítók ellenőrzése
  • Elektromos hibák elhárítása és javítása
  • Műszaki ábrák, tervrajzok olvasása, értelmezése

Karbantartó technikus:

  • Megegelőző karbantartás és a felmerülő hibák javítása a szerelősorokon és berendezéseken
  • Mechanikai és elektromos problémák diagnosztizálása és javítása
  • Segítségnyújtás új gépek, berendezések telepítésében, üzembe helyezésében
  • PLC rendszerek programozása és beállítása
  • Ellenőrzések és kalibrálások elvégzése
  • Az elvégzett feladatok dokumentálása és karbantartási jelentések vezetése

Amit kínálunk:

  • Holland munkaviszony
  • Szállás 1 ágyas szobákban
  • Bér a szállásdíj levonása után nettó 530-700 €/hét szakmától és tapasztalattól függően

Elvárások:

  • Megfelelő szakmunkás végzettség (hegesztő esetén minősítés előny)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Hollandia
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 25.10.2024

Állás megosztása