Ugrás a tartalomra

Supplier Development Engineer / Beszállító Fejlesztő Mérnök

Beszállító Fejlesztő Mérnök / Supplier Development Engineer
Az új cégedPartnerünk széleskörű termékportfólióval rendelkező elismert, jó hírű gyártócég. Jelenleg globális beszállító fejlesztő csapatukba keresik új kollégájukat bővülés miatt heti 2 nap Home Office lehetőséggel!
Feladataid az új pozíciódban

  • Beszállítói fejlesztési projektek koordinációja
  • Beszállítói auditok lebonyolítása iparági követelmények szerint
  • Beszállítói reklamációknál kezelésének szakmai támogatása az SQA kollégáknál
  • Folyamat- és termékjóváhagyás a beszállítóknál
  • PPAP dokumentációk készítése, jóváhagyása
  • APQP folyamat koordinációja, termékek minőségtervezése
  • Vevői követelmények egyeztetése a beszállítókkal
  • Együttműködés a beszerzéssel (pl. új beszállítók kiválasztása, beszállítók értékelése)

Mire van szükséged a sikerhez

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan műszaki hátterű)
  • Magabiztos angol nyelvtudás (globális beszállító fejlesztő csapat része lesz, közvetlen külföldi felettes)
  • Legalább 3 éves tapasztalat minőségbiztosításban
  • Műszaki termékek gyártásában szerzett rutin (gyógyszeripari, élelmiszeripari vagy vegyipari tapasztalat nem megfelelő a pozíció betöltéséhez)

Előnyként értékeljük:SQA vagy beszállítófejlesztési munkakörben szerzett szakmai rutin
Mire számíthatsz partnerünktől

  • Felelősségteljes globális csapathoz kapcsolódó szerepkör
  • A pozícióban egy másik kolléga is van lokálisan, így számíthatsz plusz szakmai támogatásra
  • Heti 2 nap Home Office lehetőség, rugalmas munkaidő
  • Alapbérezés mellett bónusz, cafeteria, bejárási támogatás, relokációnál költözési támogatás
  • Stabil, támogató csapat
  • Családbarát céges kultúra, kiegyensúlyozott munka-magánélet

Mit kell tenned mostAmennyiben érdekesnek találtad a lehetőséget, kattints a ‘jelentkezem’ gombra és küldd el nekünk frissített ANGOL nyelvű önéletrajzod!

Győr
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 19.09.2024

Állás megosztása