Ugrás a tartalomra

Stratégiai beszerző (termékfejlesztési területre) - Győr

Feladatok:

  • Az új termékfejlesztési projektek támogatása során alapanyagok, alkatrészek és szolgáltatások beszerzése

  • Globális és helyi piacok monitorozása, új beszállítók felkutatása, értékelése

  • Beszállítókkal való tárgyalások lefolytatása a legjobb ár-érték arány eléréséért

  • Fejlesztési csapattal történtő folyamatos kapcsolattartás annak érdekében, hogy a beszerzési folyamatok illeszkedjenek a projekt ütemtervéhez

  • Hatékony beszerzési stratégia kialakítása a termékfejlesztési szakaszhoz kapcsolódóan (költségek optimalizálása, kockázatok minimalizálása)

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • Beszerzési területen szerzett legalább 3-5 év tapasztalat

  • Tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás

  • Kiváló tárgyalási készségek és stratégiai szemlélet

  • Erős kommunikációs és együttműködési készség különböző osztályok és nemzetközi beszállítók irányába

Előny:

  • Projektmenedzseri tapasztalat

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes jövedelem

  • 13. és 14. havi prémium (az éves árrés terv %-os teljesülésének arányában)

  • Céges autó biztosítása

  • Komplex menedzser szűrés

  • Fejlődési lehetőség egy újonnan induló cégnél

  • Szakmai továbbképzési lehetőség

  • Innovatív csapatban zajló munka

A munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.győri Partnere részére toboroz és közvetít új főállású munkatársat.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Győr
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 17.09.2024

Állás megosztása