Ugrás a tartalomra

STRATÉGIAI BESZERZŐ

Az alábbi feladatok várnak majd Rád:

  • Napi szintű kapcsolattartás a külföldi és hazai beszállítókkal, partnerekkel nagyrészt angol nyelven
  • Alapanyagok beszerzése, árajánlatok bekérése, rögzítése
  • Gyártási terület beszerzési oldalról való támogatása
  • Szállítások szervezése
  • EKAER és BIREG előírások betartása
  • Új beszállítók, partnerek keresése
  • Szerződések előkészítése
  • Beérkező számlák és egyéb dokumentumok kezelése
  • A területhez kapcsolódó társosztályokkal együttműködés
  • Egyéb ad hoc beszerzési feladatok

Amire a pozíció betöltéséhez szükséged lesz:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év beszerzésben szerzett tapasztalat, valamint legalább 2év munkatapasztalat irodai környezetben
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (napi szintű kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal, partnerekkel)
  • EKAER, BIREG ismeret
  • Csomagolástechnikai ismeretek
  • Magabiztos számítógépes ismeret

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Logisztikai, beszerzési szakképzettség
  • Élelmiszeriparban, gyógyszeriparban beszerzőként szerzett gyakorlat
  • Német nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett jártasság

Amit Partnerünk kínál:

  • Tapasztalati szintnek megfelelő alapbér
  • Jelenléti bónusz (napi nettó 2500 Ft)
  • Éves bónusz (bruttó 1-2 havi bér)
  • Bejárás támogatás (30 Ft/km / vármegye bérlet)

Munkavégzés helye és munkaidő:

  • Kistarcsa (a HÉV megállótól 4 perces autóútra)
  • Hétfőtől csütörtökig 8:00 - 16:00, pénteken 8:00 - 15:00

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el frissített önéletrajzod a „Jelentkezés” gombra kattintva!

Pest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 04.10.2024

Állás megosztása