Spare Parts Engineer / BOM Engineer / Documentation Engineer / Component Enginee

Spare Parts Engineer / BOM Engineer / Documentation Engineer / Component Engineer

Új cégedMultinacionális, innovatív Európa szerte jelenlévő partnerünk a járműiparban (de nem a klasszikusan autóipari üzletágban) végzett fejlesztéseivel járul hozzá egy fenntarthatóbb jövőhöz. Jelenleg egy olyan mérnök szakértői pozícióba keresik új kollégájukat bővülés miatt, aki támogatná őket a termékfejlesztési- és termékgyártási területen a termékek alkatrészeivel kapcsolatos kérdésekben.A vállalatnál heti 2 nap Home Office lehetőség, rugalmas munkaidő és kiváló munka-magánélet egyensúlya várja a leendő kollégát!

Feladataid az új pozícióban:

  • A termék konfigurációjának karbantartása (pl. szoftver, HW típusainak és alkatrészek összetételének dokumentációja)
  • Változásoknál a konfigurációs dokumentumok frissítése
  • Biztosítani, hogy a termékek konfigurációjukban megfeleljenek az iparági szabályozásoknak (pl. ISO 10007, CM2) – a termékek konfigurációjára vonatkozó szabványok ellenőrzése
  • Termék-konfigurációs auditok végrehajtása az iparági szabványok alapján
  • Szoros együttműködés a projektmenedzsmenttel, fejlesztői csapattal, vevővel és beszállítókkal a termék konfigurációval kapcsolatos kérdésekben

Mire van szükséged a sikerhez a pozíciókban:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (pl. termék-konfiguráció vagy dokumentációs, alkatrészmérnöki területeken)
  • Magabiztos, erős angol nyelvtudás (külföldi szakterülettel való folyamatos egyeztetések)
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Nyitottság és motiváció új iparág, új szabványok megismerésére és elsajátítására

Mire számíthatsz partnerünktől

  • Budapesti, jól megközelíthető modern iroda
  • Innovatív termékkör, izgalmas szakmai projektek
  • Multinacionális, rugalmas céges kultúra
  • Kiemelkedő alapbér, cafeteria, éves bónusz, bejárási támogatás
  • Heti 2 nap Home Office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Kiváló munka-magánélet egyensúly

Mit kell tenned mostAmennyiben érdekesnek találtad a lehetőséget, kattints a ‘jelentkezem’ gombra és küldd el frissített angol nyelvű önéletrajzod.

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 14.09.2024

Állás megosztása