Ugrás a tartalomra

SORVEZETŐ

Feladatok:

  • Gyártósori dolgozók közvetlen vezetése és koordinálása (5-25 fős csapat irányítása),
  • Termelési folyamatok kontrollálása,
  • Általános felelősség a gyártósor termékeinek minőségéért, mennyiségéért,
  • Szállítási határidők teljesítése,
  • Gyári folyamatok, előírások betartása, betartatása.

Ami a cég részéről elvárás:

  • Középfokú végzettség,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word),
  • Jó kommunikációs készség és emberismeret.

Előnyt jelent:

  • Műszaki, sorvezetői területen szerzett tapasztalat.

Amit a cég biztosít:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Havi cafetéria, hűségprémium, jelenléti-, teljesítmény alapú bónuszrendszer,
  • Ingyenes szálláslehetőség,
  • Napi 1 ingyenes étkezés,
  • Munkahelyi bölcsőde,
  • Műszakhoz igazított céges buszjárat a környező településekről (Hőgyész, Szakály, Regöly, Iregszemcse, Nagyszokoly, Magyarkeszi, Pári, Nagykónyi, Értény, Ozora, Nagyszékely, Tolnanémedi, Simontornya, Pincehely, Dombóvár, Kaposvár, Dalmand, Sásd, Baranyajenő, Gödre, Sántos, Szentbalázs, Előszállás, Kaposvár),
  • Előre lépési lehetőség.

Munkavégzés pontos helye:

  • Tamási, Tolna vármegye.

Munkaidő:

  • Hétfőtől - péntekig, napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

SORVEZETŐ

Tolna
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 05.07.2024

Állás megosztása