Ugrás a tartalomra

SENIOR SZANITER ÉRTÉKESÍTŐ

Milyen feladataid lesznek?

  • Közvetlen értékesítés végfelhasználók, kivitelezők, belsőépítészek és lakberendezők részére
  • Rendelésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • A bemutató terem kialakítása, berendezése, frissítése az aktuális trendek szerint
  • Adatbázis karbantartása
  • Árajánlatok, megrendelések készítése, rögzítése
  • Kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Téged keresnek, aki:

  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalattal rendelkezik
  • Egyenes, tudja mit vállal és teljesíti is azt
  • Precíz és a munkájára igényes
  • Értékesít és menedzseli a vevőit

Ami túlmutat a kiszolgáláson, felvilágosításon, tanácsadáson:

  • Figyel a vevőkre, felkészült, képes igényt teremteni
  • Segíti őket a megfelelő áru kiválasztásában
  • Meglévő ügyfelekkel, partnerekkel aktívan tartja a kapcsolatot
  • Fontos számukra hogy jól és nyíltan kommunikálj, szeresd a vevőket és a munkád
  • Önálló, felelős munkavégzést várnak tőled és felhasználói szintű számítógépes ismereteket

Előnyt jelent:

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Szakirányú végzettség
  • Affinitás az értékesítéshez
  • Kreatív, innovatív személyiség

Amit kínálnak:

  • Versenyképes bér- és juttatási csomag
  • Bónusz-rendszer
  • Stabil, megbízható háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő vállalat
  • Díjazott értékesítési versenyek
  • Fejlődési, és előrelépés lehetőség
  • Ha autóval jársz, ingyenesen tudsz parkolni

Munkavégzés pontos helye:

  • Budapest, 1038 Szentendrei út 259-261.

Ha szimpatikusnak találtad a fent leírtakat, ne habozz jelentkezni a pozícióra a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, lehetőleg fényképes önéletrajzoddal együtt!

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 22.10.2024

Állás megosztása