Ugrás a tartalomra

SENIOR .NET DEVELOPER

Feladatok:

  • Új és meglévő rendszerek fejlesztésében való részvétel (raktárlogisztikai rendszer, interface-k, riportok, statisztikák, meglévő alkalmazások modernizálása),
  • Üzleti igények megértése, szakmai elemzése és implementálása (interface-k bevezetése és meglévők módosítása, új raktár logisztikai folyamatokhoz kapcsolódó szoftverek implementálása),
  • Hibajavítás, tesztelés (saját fejlesztésű szoftverek tesztelése és hibajavítása).

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség IT területen,
  • Minimum 5 év szoftverfejlesztői tapasztalat C# területen,
  • Microsoft .Net (core) keretrendszer és C# nyelv alapos ismerete,
  • Angol nyelvtudás,
  • Tapasztalat komplex MS SQL tárolt eljárások és lekérdezések készítésében,
  • Verziókövető rendszerek ismerete,
  • Nyitottság az önfejlesztésre / önálló tanulásra,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Precíz, igényes munkavégzés,
  • Rugalmasság.

Előnyt jelent:

  • WPF technológiákban jártasság,
  • Android fejlesztési tapasztalat /Xamarin platform, Android Studio/.

Amit Partnerünk kínál:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Udemy előfizetés biztosítása a kollégáknak,
  • Megbízható, stabil hátterű vállalat.

Munkavégzés pontos helye és ideje:

  • Budaörs,
  • Munkaidő hétfőtől péntekig napi 8 óra,
  • Betanulási időszakot követően Home Office lehetőség megbeszélés alapján.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését,

küldje el számunkra lehetőleg fényképes,szakmai magyar nyelvű önéletrajzát

az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!

Pest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 03.07.2024

Állás megosztása