Ugrás a tartalomra

Senior médiatervező

Feladatok:

  • Tervezőcsoport ügyfélkörének napi szintű kiszolgálása, stratégiai és taktikai médiatervezés, médiavásárlás, teljes körű médiakampány menedzsment:
  • Stratégiai és taktikai médiatervek készítése ügyfelek részére, a teljes kampányfolyamatban való aktív részvétel,
  • Prezentációk tartása ügyfelek felé,
  • Ügyféligények képviselete a médiatulajdonosok felé,
  • A médiakampányok teljesülésének ellenőrzése,
  • Versenytársak, médiapiac, médiakampányok elemzése,
  • Kapcsolattartás a médiumok képviselőivel, az ügyfelekkel, kreatív ügynökségekkel, illetve a cégen belüli PPC divízióval,
  • Csapaton belüli szoros együttműködés a kampánymenedzserekkel és junior médiatervező kollégákkal.

Elvárások:

  • Preferáltan 4 éves tapasztalat ATL marketingkommunikációs területen,
  • Médiaügynökségnél szerzett szaktudás,
  • Átfogó piacismeret,
  • Naprakész ismeret a kommunikációs- és médiatrendek világában,
  • Média iparági szoftverek felhasználó szintű ismerete (WDBA2, Arianna/Kite, e-Gemius),
  • Microsoft Office programok alapos ismerete,
  • Analitikus gondolkodásmód, nyitottság a tanulásra, fejlődésre,
  • Ügyfélközpontúság, jó kommunikációs és prezentációs készségek ezen felül magas problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség,
  • Felsőfokú, preferáltan gazdasági vagy kommunikáció szakos iskolai végzettség,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előnyök:

  • Alapos a szaktudás a médiajog és a reklámjog területén.
  • Amit kínálunk:
  • szép környezet Budapesten
  • gyerek- és kutyabarát munkahely
  • pörgős, laza, ugyanakkor elhivatott csapat
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag: 13. havi fizetés, bejárási támogatás, MBH SZÉP kártya, Medicover egészségbiztosítás
  • céges laptop és telefon
  • home office lehetőség