Ugrás a tartalomra

Senior HR Service Partner

Pozíció leírása:

  • HR kontrolling feladatok ellátása
  • Költségtervezés
  • Munkaviszony létesítésével, módosításával, megszüntetésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • HR generalista feladatainak koordinálása
  • Felügyeli a bérszámfejtést
  • Toborzási feladatok ellátása (elsősorban szellemi és vezetői pozíciók)
  • Új dolgozók Onboarding programjának kialakítása, koordinálása
  • Szabályzatok, folyamatok kidolgozása, felülvizsgálata
  • Munkaidőnyilvántartás felügyelete
  • Munkavállalók képzésével kapcsolatos feladatok támogatása
  • Vállalati rendezvények szervezése, lebonyolítása
  • Folyamatos kapcsolattartás társosztályokkal, külső partnerekkel
  • Riportok/kimutatások előkészítése/elkészítése, elemzése

Elvárások:

  • 3+ év bérszámfejtési/HR koordinátori/HR adminisztrációs/HR generalista/HRBP tapasztalat
  • Folyékonyan beszél magyarul és angolul
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban; precíz, pontos munkavégzés

Ózd
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 21.09.2024

Állás megosztása