Ugrás a tartalomra

Senior főkönyvi könyvelő

Senior főkönyvi könyvelő kollégát keresünk nagyvállalati partnercégünk részére!

Milyen feladatai lesznek az új munkakörben?

  • Havi záráshoz kapcsolódó számviteli elhatárolások, az elhatárolt tételek nyilvántartása

  • Hó végi bankszámla egyenlegek egyeztetése, eltérések azonosítása, kezelése, könyvelése

  • Statisztika készítése KSH részére, szabályzatok/utasítások aktualizálása

  • Folyamatos kapcsolattartás a zárási folyamatok és a főkönyv megbízhatóságának biztosítása érdekében

  • Beszámoló, mérleg, eredménykimutatás és Cash-flow elkészítése és közzé tétele

  • Éves zárás, auditok lebonyolításában való részvétel

  • Számviteli vezető munkájának támogatása

Várjuk a jelentkezését, ha

  • Gazdasági vagy pénzügyi felsőfokú végzettséggel, vagy mérlegképes könyvelői szakvizsgával rendelkezik

  • Néhány éves nagyvállalati könyvelési, számviteli területen szerzett tapasztalata van

  • Folyamatosan nyomon követi az adó és számviteli jogszabályokat

  • Magas szinten használja az MS Office programokat, kifejezetten az Excelt

  • Kitűnő kommunikációs képességgel rendelkezik

  • Legalább társalgási szintű az angol nyelvtudása

  • Erős elemző és problémamegoldó képességekkel rendelkezik, és proaktív a személyisége

Miért éri meg jelentkezni?

  • Komoly szakmai kihívások és értékteremtő feladatok

  • Kiemelt juttatási csomag (13. Havi bér, cafeteria, prémium, hűségjutalom)

  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések támogatása

Ha szeretne egy sokmilliárdos árbevételű, folyamatosan fejlődő vállalat eredményességének meghatározó tényezője lenni, nincs más dolga, mint megnyomni a jelentkezés gombot, és mi felvesszük Önnel a kapcsolatot!

Kaposvár
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 21.06.2024

Állás megosztása