Dinamikusan bővülő, stabil hátterű partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

SENIOR ÉPÜLETGÉPÉSZ TERVEZŐ (3063)
pozícióba.

Pozíció leírása:

  • Okos otthonok, családi házak és egyéb épületek gépészeti és épület automatizálási tervezése,
  • Koordinációs feladatok ellátása,
  • Megrendelőkkel való kapcsolattartás, igényeik kiszolgálása,
  • Egyedi, változatos meglévő és új projektekben való részvétel.

Elvárások:

  • Épületgépészeti tervezésben szerzett tapasztalat,
  • Előny: Épületgépész-tervezői jogosultság megléte,
  • További előny: Épületautomatizálási tervezésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő alapbér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy óriási megrendelésállománnyal rendelkező, tőkeerős vállalatnál,
  • Teljesen automatizált folyamatokban való tapasztalatszerzés,
  • Izgalmas, egyedi és kreatív projektek.

Épületgépészeti tervező, épületgépészeti tervezői jogosultság, épületgépész-tervező, épületautomatizáció, gépészmérnök állás, gépésztervező, épületgépész tervező állás
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi "JELENTKEZEM" gombra kattintva!

Budapest
Teljes munkaidős

Frissítés dátuma: 19.10.2024

Állás megosztása